Akcja
Wspieramy Polską Kulturę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Julia Ziółek - I miejsce

julia-ziolek

RUCH

Julia Ziółek - I miejsce w kategorii Ruch na PFS Orzeł 2016.

Walka o Statuetkę Orła w kategorii RUCH podczas Polskiego Festiwalu Sztuki Orzeł 2016 była niezwykle wyrównana i stała na bardzo wysokim poziomie. O wygranej zdecydowało Jury w składzie: Janusz Józefowicz, Małgorzata Potocka oraz Robert Kochanek. Główną nagrodę i I miejsce zajęła młoda, niezwykle utalentowana Julia Ziółek.

Julia Ziółek - uczennica gimnazjum, wieloletnia medalistka mistrzostw mazowieckich w skokach na trampolinie. W roku 2013 na Mistrzostwach Polski w skokach na trampolinie zdobyła brąz. Od roku 2015 uprawia taniec nowoczesny i odnosi sukcesy na wszystkich prestiżowych zawodach. Ta młoda tancerka to Medalistka Mistrzostw Europy 2016 zarówno w duecie jak i formacji. Medalistka Mistrzostw Świata Tańca Sportowego na Węgrzech w 2017 roku oraz multi-medalistka w trzech kategoriach na Mistrzostwach Świata Tańca Sportowego w Chorwacji w 2018 roku. W latach 2016/2017/2018 nieprzerwalnie medalistka Mistrzostw Polski i Pucharu Polski.

Zachęcamy do obejrzenia i komentowania filmików prezentujących umiejętności taneczne tej uzdolnionej tancerki: http://www.portalludzisztuki.pl/user/public/profile/id/8077

POWRÓT